Czy Twoja firma szuka osób, które kompleksowo zajmą się organizacją wydarzeń firmowych lub spotkań biznesowych dla Waszych pracowników i kontrahentów? Świetnie trafiłeś!

Przygotowując ofertę realizacji dla naszych klientów zależy nam, aby pozycje w naszym menu były zróżnicowane, a jednocześnie nowoczesne i dostępne dla każdego z Twoich gości. Dlaczego?
Przez wiele lat zdobyliśmy doświadczenie w branży cateringowej i dzięki temu wiemy już, jak różne wyzwania stawiają przed nami nasi klienci. To pozwoliło nam zadbać o zadowolenie konsumentów, wprowadzić do menu zarówno pozycje dla wegan, wegetarian jak i mięsożerców. 
Proponujemy naszym klientom ogromny wybór dań na ciepło, na zimno oraz popularny w ostatnim czasie finger food, który idealnie sprawdzi się w każdej realizacji.

Czym jest finger food? Już ruszamy z wyjaśnieniem! Finger food to propozycja przekąsek „ w sam raz, na raz ”. Te mini przekąski skradły serca nie tylko nasze, ale również naszych dotychczasowych klientów. Tego typu danie sprawdzi się na każdym spotkaniu, imprezie firmowej, evencie biznesowym czy też eleganckim bankiecie. 
Podczas konsumpcji menu typu  finger food nie ma potrzeby wykorzystywania sztućców i dodatkowej zastawy stołowej. Nie jesteście również zobowiązani zapewnienia gościom miejsc siedzących, ponieważ ten rodzaj menu sprawdzi się również do spożycia w biegu.. locie, czy pośpiechu. 

Cała formuła przygotowania i prezentacji finger food jest ciekawa, oryginalna i wyszukana. W pozycjach dań tego typu znaleźć można pięknie podane tartinki z wytrawnymi pastami czy serami, mini kanapki każdego rodzaju, mini tortille, wytrawne propozycje z ciasta francuskiego czy też popularne koreczki – w nie-nudnej postaci. Nasz szef kuchni Krzysztof ciągle pracuje nad nowymi pozycjami i poszerza naszą ofertę, więc niezależnie od tego, ile spotkań biznesowych planuje Twoja firma, nasze finger food’y nigdy Cię nie zawiodą! 

Nie zapomnieliśmy również o tych gościach, dla których spotkanie biznesowe nie może się odbyć bez kawki i słodkości. Finger food to również propozycje mini deserków w każdej postaci! Przygotowaliśmy dla Państwa klasyczne deserki m.in. tiramisu, panna cottę, królową salonów Pavlovą z owocami czy też maleńkie serniczki. A jeśli masz ochotę na coś FIT proponujemy zdrowe deseki z chia i musem owoców czy deserki z granolą. 

Nasze menu nie jednokrotnie może Cię zaskoczyć i stanie się Twoim ulubionym dodatkiem do spotkań biznesowych. Pozwól nam przygotować Twój event biznesowy, a my zadbamy o Twoich gości.