Zastanawiasz się, czym sugerować się wybierając firmę cateringową do organizacji eventu dla Twojej firmy? To bardzo proste!

Przede wszystkim doświadczeniem! Firmy cateringowe, które długo istnieją na rynku cieszą się pozytywną opinią wśród klientów i kontrahentów. W tej grupie szczęściarzy jest nasz zespół. Catering24 to firma działająca na rynku od ponad 20 lat, wiedzieliście o tym? 

Przy wyborze cateringu warto zwrócić uwagę na to, jakie usługi świadczy dana firma – kompleksowa usługa to nie tylko menu i propozycje różnorodnych dań. Warto pamiętać również, że ilość gości wiąże się również z ilością różnorodnych dań zgodną z preferencjami uczestników wydarzenia. Przygotujemy listę alergenów Twojego menu, aby Goście mieli pewność, że podane dania są dla nich odpowiednie. Menu będzie skomponowane również dla osób jedzących mięso, ryby czy produkty roślinne! 

Dodatkiem do naszych usług jest doświadczona i charyzmatyczna obsługa kelnerska, ciesząca się profesjonalizmem w branży gastronomicznej. Ale to wciąż nie wszystko! Nasz catering działa na terenie całej Polski, dlatego kilometry nie są dla nas przeszkodą  – dojedziemy do Ciebie, gdziekolwiek jesteś i dostarczymy posiłki wraz całym pakietem dodatkowych usług nie tracąc na jakości Twojego zamówienia. 

Nasi pracownicy są w stanie wyczarować dla Ciebie wszystko – niezależnie od formuły imprezy. Na podstawie informacji i jasno określonych preferencji dotyczących wydarzenia, w elastyczny sposób dostosuje działania i ofertę do charakteru Twojego wydarzenia. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy w zapewnieniu swoim gościom miejsc siedzących lub komfortowych miejsc stojących przy eleganckich stołach koktajlowych – jesteśmy gotowi! 

Możemy zapewnić Cię, że nie będziesz rozczarowany. Zarówno nasze menu i proponowane przez nas dania, ich przygotowanie, organizacja miejsca i obsługa kelnerska będzie na najwyższym poziomie. 

Cieszymy się ogromnym uznaniem wśród naszych dotychczasowych klientów, dlatego otwarcie mówimy o naszych sukcesach. W sekcji referencje przedstawiamy Państwu nasze pozytywne opinie, którymi dzielą się z nami nasi wcześniejsi kontrahenci.