CATERING BANKIETOWY

zapoznaj się z naszą ofertą

CATERING BANKIETOWY​

zapoznaj się z naszą ofertą

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji

EVENTÓW I IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów i różnorodnych imprez okolicznościowych nauczyło nas indywidualnego podejścia do naszego Klienta. Dlatego nasz prężnie działający zespół jest otwarty na Państwa propozycje, jak również pełen jest niebanalnych i oryginalnych pomysłów na organizację bankietów, jakich jeszcze nie widzieliście. To daje nam gwarancję, że Państwa wydarzenie będzie wyjątkowe, a Goście nie zapomną go na długo. Nasze usługi nie zamykają się tylko w sferze wyjątkowego menu oraz oryginalnych, wytwornych a zarazem nowoczesnych dań, które dla Państwa przygotujemy.

Nasza praca polega również na aranżacji Waszych wnętrz, przygotowaniu sali bankietowej, zaproponowaniu najpopularniejszych miejsc w okolicy Śląska i całej Polski. Zapewniamy kompleksową i pełną pasji do wykonywanej pracy obsługę kelnerską.  Zapoznaj się z naszą ofertą bankietową!

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży – przygotujemy dla Państwa kompleksową ofertę, uwzględniając wszystkie indywidualne potrzeby

Skontaktuj się

Dział marketingu
i sprzedaży:

email: zapytanie@catering24.pl
tel.: 695 24 24 24

CATERING24.PL SP. Z O.O. SP.K.
41-503 Chorzów ul. Kadecka 5A

Blank Form (#1)